Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die Heemskerk Fijnmechanica B.V. u te bieden heeft? Of wilt u een nader kennismakingsgesprek?

Neemt u dan gerust contact met ons op.

Contact Heemskerk Fijnmechanica CNC verspanen

ALGEMEEN

Algemeen

+31 182 647 010
info@hfmbv.nl

MANAGEMENT

Michel Heemskerk

algemeen directeur

+31 182 647 010
mheemskerk@hfmbv.nl

Lucien Heemskerk

technisch directeur

+31 182 647 010
lheemskerk@hfmbv.nl

Willem van Westerop

bedrijfsleider

+31 182 647 020
wvanwesterop@hfmbv.nl

VERKOOP / INKOOP

Offerte aanvragen

Order plaatsen

Orderbevestiging

Cock Vermeer

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 014
cvermeer@hfmbv.nl

Mark Meilof

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 023
mmeilof@hfmbv.nl

Nico Raaphorst

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 024
nraaphorst@hfmbv.nl

Renee Botellho

calculator / verkoper

+31 182 647 019
rbotellho@hfmbv.nl

MATRIJZENBOUW

Jan-Paul Versluis

matrijzen- / gereedschapmakerij

+31 182 647 018
jpversluis@hfmbv.nl

PLANNING

Planning

Sebastiaan Lobbes

planning

+31 182 647 012
planning@hfmbv.nl

KWALITEIT

Kwaliteit

QC / Quality Control

Sabine Hermans

productie administratie

+31 182 647 013
quality@hfmbv.nl

ADMINISTRATIE

Digitale factuur

Paula van Pijpen

controller

Jolanda Koppenaal

financiële administratie