Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die Heemskerk Fijnmechanica B.V. u te bieden heeft? Of wilt u een nader kennismakingsgesprek?

Neemt u dan gerust contact met ons op.

Contact Heemskerk Fijnmechanica CNC verspanen

ALGEMEEN

Algemeen

+31 182 647 010
info@hfmbv.nl

MANAGEMENT

Michel Heemskerk

algemeen directeur

+31 182 647 010
m.heemskerk@hfmbv.nl

Lucien Heemskerk

technisch directeur

+31 182 647 010
l.heemskerk@hfmbv.nl

Joke van Zetten

operationeel directeur

+31 182 647 013
j.van.zetten@hfmbv.nl

Willem van Westerop

bedrijfsleider

+31 182 647 020
w.van.westerop@hfmbv.nl

VERKOOP / INKOOP

Offerte aanvragen

Order plaatsen

Orderbevestiging

Cock Vermeer

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 014
c.vermeer@hfmbv.nl

Mark Meilof

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 023
m.meilof@hfmbv.nl

Nico Raaphorst

werkvoorbereider / inkoper

+31 182 647 024
n.raaphorst@hfmbv.nl

Jasper Anker

werkvoorbereider

+31 182 647 019
j.anker@hfmbv.nl

MATRIJZENBOUW

Jan-Paul Versluis

matrijzen- / gereedschapmakerij

+31 182 647 018
j.versluis@hfmbv.nl

PLANNING

Planning

Sebastiaan Lobbes

planning

+31 182 647 012
planning@hfmbv.nl

KWALITEIT

Kwaliteit

QC / Quality Control

Pascal van Haren

kwaliteitsmedewerker

+31 182 647 026
quality@hfmbv.nl

ADMINISTRATIE

Digitale factuur

Paula van Pijpen

controller

Jolanda Koppenaal

financiële administratie